Turnaushistoria 1989 - 2016

 

 

2016 Miehet A-sarja   
  1. Heikkinen Matti/Kallioniemi Mikko

  2. Sorvoja Teemu/Oulasmaa Lauri

  3. Parkkisenniemi Petteri/Rehu Samppa

  Naiset A-sarja
  1. Molander Hanna/Hermann Nina

  2. Määttä Miia/Kinnula Minna

  3. Sangi Maija/Lamberg Susanna

  Naiset B-sarja
  1. Molander Hanna/Hermann Nina

  2. Julkunen Jaana/Tilus Anniina

  3. Peltola Tanja/Runtti Eveliina

  Miehet B-sarja
  1. Heinonen Samuli/Lämsä Tommi

  2. Liuska Pekka/Nurro Petri

  3. Pihkakoski Tommi/Järvinen Jani

  Miehet C-sarja
  1. Pulliainen Matti/Lamberg Esko

  2. Kettunen Iiro/Lämsä Matti

  3. Lämsä Olli/Kettunen Ilari

  Sekasarja  
  1. Kylmäaho Katja/Stenius Sami

  2. Tilus Anniina/Lamberg Esko

  3. Sangi Maija/Mäkinen Ossi

2015 Miehet A-sarja   
  1. Mäkihannu Jukka/Piiroinen Petri

  2. Järvinen Jani/Liuska Pekka

  3. Vähäkuopus Markus/Sipola Ville

  Naiset A-sarja
  1. Määttä Miia/Kinnula Minna

  2. Pirttikoski Iita/Korhonen Suoma

  3. Liimatainen Minna/Tilus Anniina

  Naiset B-sarja
  1. Julkunen Jaana/Tilus Anniina

  2. Liimatainen Minna/Lempiäinen Kati

  3. Sorsa Anita/Oravainen Anne

  Miehet B-sarja
  1. Heikkinen Matti/Kallioniemi Mikko

  2. Pihkakoski Tommi/Liuska Pekka

  3. Heinonen Samuli/Keränen Kari

  Miehet C-sarja
  1. Karppinen Petri/Karppinen Markku

  2. Kettunen Ilari/Lämsä Olli

  3. Pulliainen Matti/Lamberg Esko

  Sekasarja  
  1. Tilus Anniina/Lamberg Esko

  2. Lempiäinen Kati/Stenius Sami

  3. Liimatainen Minna/Suopanki Pekka

  M3  
  1. TriplaNurrot

  2. Mustonen Aleksi/Karjalainen Sami/Olsbo Antti

  3. Team Arska

2014 Miehet A-sarja   
  1. Vähäkuopus Markus/Sipola Ville

  2. Järvinen Jani/Liuska Pekka

  3. Lämsä Matti/Lämsä Tommi

  Naiset A-sarja
  1. Pirttikoski Iita/Kinnula Minna

  2. Mustonen Tiina/Korhonen Suoma

  3. Liimatainen Minna/Tilus Anniina

  Naiset B-sarja
  1. Mustonen Tiina/Korhonen Suoma

  2. Määttä Miia/Määttä Roosa

  3. Pihlajamäki Heli/Mäkelä Katja

  Miehet B-sarja
  1. Liuska Pekka/Pihkakoski Tommi

  2. Lämsä Tommi/Autio Mikko

  3. Tossavainen Miika/Vähäkuopus Markus

  Miehet C-sarja
  1. Poukkula Jarmo/Lamberg Esko

  2. Tossavainen Jani/Karjalainen Mauno

  3. Rajala Isto/Jokitulppo Juha

  Sekasarja  
  1. Häyrynen Eevi/Möllers Raphael

  2. Kivelä Anne/Heikkinen Matti

  3. Mäkelä Katja/Huotari Jani

2013 Miehet A-sarja   
  1. Heikkinen Matti/Kallioniemi Mikko

  2. Leppänoro Antti/Rehu Samppa

  3. Huuskonen Markku/Huuskonen Antti

  Naiset A-sarja
  1. Alanko Kaisa/Kivioja Annika

  2. Piiponniemi Ulla/Vilu Merle

  3. Tissari Meri/Matalamäki Jenni

  Naiset B-sarja
  1. Sangi Maija/Sangi Hanne

  2. Kittilä Saara/Hernetkoski Elisa

  3. Aitta Kristiina/Korhonen Suoma

  Miehet B-sarja
  1. Liuska Pekka/Nurro Petri

  2. Tossavainen Miika/Vähäkuopus Markus

  3. Kilpeläinen Matti/Heikkinen Juha

  Miehet C-sarja
  1. Lämsä Matti/Lämsä Juho

  2. Pietilä Mikko/Jokitulppo Juha

  3. Karjalainen Mauno/Tossavainen Jani

  Sekasarja  
  1. Häyrynen Eevi/Möllers Raphael

  2. Vilu Merle/Vilu Aivar

  3. Kivelä Anne/Heikkinen Matti

  M3  
  1. Junttila Kimmo/Heikkilä Kimmo/Tossavainen Miika

  2. Heikkinen Mika/Heiska Marko/Okkonen Jari

  3. Katajamäki Ari/Tossavainen Jani/Karjalainen Mauno

2012 Miehet A-sarja   
  1. Mäkihannu Jukka/Piiroinen Petri

  2. Liuska Pekka/Järvinen Jani

  3. Parkkisenniemi Petteri/Rajala Juho

  Naiset A-sarja
  1. Rontu Laura/Pirttikoski Iita

  2. Sorvoja Jonna/Vilu Merle

  3. Aherto Tiia/Rae Riikka

  Naiset B-sarja
  1. Aherto Tiia/Rae Riikka

  2. Katainen Riina/Lahtinen Leena

  3. Hoikkala Marjut/Tilus Anniina

  Miehet B-sarja
  1. Mäkihannu Jukka/Piiroinen Petri

  2. Keihäskoski Juha/Vähäkuopus Markus

  3. Järvinen Jani/Hemmilä Riku

  Miehet C-sarja
  1. Roivainen Jukka/Jalkala Ville

  2. Karjalainen Mauno/Tossavainen Jani

  3. Pietilä Mikko/Jokitulppo Juha

  Sekasarja  
  1. Kangasniemi Niina/Jokela Joonas

  2. Tilus Anniina/Poukkula Jarmo

  3. Kylmäaho Katja/Sipola Juho

  M3  
  1. Karjalainen Sami/Mustonen Aleksi/Sorsa Aki

  2. Mustonen Atte/Kiukkonen Eemeli/Lämsä Olli

  3. Nurro Petri/Stenius Sami/Mahlakaarto Ari

2011 Miehet A-sarja   
  1. Liuska Pekka/Järvinen Jani

  2. Parkkisenniemi Petteri/Rajala Juho

  3. Huuskonen Markku/Keihäskoski Juha

  Naiset A-sarja
  1. Pirttikoski Iita/Kinnula Minna

  2. Aherto Tiia/Rae Riikka

  3. Kaartinen Katja/Kärkkäinen Johanna

  Naiset B-sarja
  1. Aherto Tiia/Rae Riikka

  2. Katainen Riina/Lahtinen Leena

  3. Hoikkala Marjut/Tilus Anniina

  Miehet B-sarja
  1. Liuska Pekka/Nurro Jari

  2. Sonkamuotka Tomi/Vähäkuopus Markus

  3. Nurro Petri/Stenius Sami

  Miehet C-sarja
  1. Poukkula Jarmo/Kyröläinen Marko

  2. Tolonen Ismo/Kurttila Ilkka

  3. Roivainen Jukka/Jalkala Ville

  Sekasarja  
  1. Kangasniemi Niina/Jokela Joonas

  2. Tilus Anniina/Poukkula Jarmo

  3. Kylmäaho Katja/Sipola Juho

  M3  
  1. Kylmäluoma Sami/Poukkula Jarmo/Kiminki Markku

  2. Oosi Jyrki/Katajamäki Ari/Viitala Heikki

  3. Kettunen Ilari/Yrjämä Olli/Parviainen Turkka

2010 Miehet A-sarja   
  1. Piippo Pekka/Järvinen Jani

  2. Nurminen Jyrki/Nurminen Juho

  3. Pitkänen Jarkko/Rajala Juho

  Naiset  
  1. Pirttikoski Iita/Kinnula Minna

  2. Vilu Merle/Sorvoja  Jonna

  3. Rae Riikka/Pesonen Tiina

  Miehet B-sarja
  1. Rantala Teemu/Liuska Pekka

  2. Nurro Petri/Stenius Sami

  3. Nurminen Jyrki/Nurminen Juho

  Miehet C-sarja
  1. Lämsä Matti/Lämsä Tommi

  2. Kettunen Ilari/Yrjämä Olli

  3. Tervo Jani/Lamberg Esko

  Sekasarja  
  1. Suutari Anni/Nurminen Jyrki

  2. Pesonen Tiina/Huuskonen Markku

  3. Ristimella Pia/Leppänoro Antti

  M3  
  1. Ahokumpu Antti/Katajamäki Ari/Viitala Heikki

  2. Kettunen Ilari/Lämsä Tommi/Yrjämä Olli

  3. Oosi Jyrki/Orava Hannu/Viitala Petri

  Pojat U16
  1. Haapakoski Niko/Marttila Janne

  2. Pasanen Pekka/Jokela Lasse

  3. Lämsä Olli/Lämsä Juho

2009 Miehet A-sarja
  1. Järvinen Jani/Piippo Pekka

  2. Liuska Pekka/Nurro Jari

  3. Pitkänen Jarkko/Tossavainen Miika

  Naiset  
  1. Kinnula Minna/Pirttikoski Iita

  2. Keränen Minna/Pirttikoski Laura

  3. Kärsämä Riikka/Rahikkala Heidi

  Miehet B-sarja
  1. Liuska Pekka/Jokela Joonas

  2. Nurminen Jyrki/Heikkinen Matti

  3. Pesonen Ville/Vähäkuopus Markus

  Miehet C-sarja
  1. Lämsä Tommi/Lämsä Matti

  2. Karppinen Petri/Karppinen Markku

  3. Alalahti Janne/Pihkakoski Tommi

  Sekasarja  
  1. Hänninen Jenna/Piippo Pekka

  2. Aherto Tiia/Heikkilä Kimmo

  3. Pehkonen Sonja/Kangaskorte Toni

  M3  
  1. Team Kuohu (Karppinen Petri, Karppinen Jarno, Karppinen Markku)

  2. Team Askolanniemi (Katajamäki Ari, Tolonen Ismo, Viitala Heikki)

  3. Lämsä Tommi/Lämsä Matti/Yrjämä Olli

  Pojat U16
  1. Pasanen Pekka/Snellman Joni

  2. Lämsä Olli/Sorsa Aki

  3. Niskanen Antti/Lämsä Juho

2008 Miehet A-sarja
  1. Parkkisenniemi Petteri/Rajala Juho

  2. Leppänoro Antti/Piippo Pekka

  3. Liuska Pekka/Järvinen Jani

  Naiset  
  1. Rae Riikka/Aitta Kristiina
  2. Brax Piia/Sorvoja Jonna
  3. Pirttikoski Maria/Kärsämä Riikka
  Miehet B-sarja
  1. Nurro Petri/Rantala Teemu
  2. Nurminen Jyrki/Heikkinen Matti
  3. Nurro Jari/Stenius Sami
  Miehet C-sarja
  1. Kangas Jorma/Hotakainen Jyri
  2. Puusepp Urmas/Luik Rainis
  3. Marttila Timo/Jokitulppo Juha
  Sekasarja  
  1. Räisänen Johanna/Piippo Pekka
  2. Kinnunen Asta/Järvinen Jani
  3. Knuutinen Anneli/Knuutinen Pentti
  N3  
  1. Pirttikoski/Kärsämä/Kinnula
  2. Raappana/Raappana/Räisänen
  3. Nassar/Nassar/Horn
  M3  
  1. Lasva  (Puusepp Urmas, Hallik Raivo, Provotorov Roman)
  2. Team Kuohu (Karppinen Petri, Karppinen Markku, Peltoniemi Jouni)
  3. Team Jallu (Okkonen Jari, Ritola Aki, Kukkonen Esa)
2007 Miehet A-sarja
  1. Tossavainen Miika/Pitkänen Jarkko

  2. Rajala Juho/Parkkisenniemi Petteri

  3. Liuska Pekka/Järvinen Jani

  Naiset  
  1. Kuikka Anna/Penttinen Maija

  2. Katajamäki Heli/Körkkö Tanja

  3. Aitta Kristiina/Rae Riikka

  Miehet B-sarja
  1. Liuska Pekka/Jokela Joonas

  2. Mäkelä Tero/Hietamäki Sami

  3. Kemppainen Lari/Heikkinen Mikko

  Miehet C-sarja
  1. Katajamäki Ari/Tolonen Ismo

  2. Ruottinen Markku/Ikonen Erkki

  3. Lämsä Tommi/Lämsä Matti

  Sekasarja  
  1. Kinnunen Asta/Järvinen Jani

  2. Pirttikoski Maria/Pirttikoski Tuomas

  3. Rae Riikka/Tossavainen Miika

  N35  
  1. VaKa II (Arja Aaltonen, Päivi Haataja, Riitta Syrjä)

  2. VaKa I  (Raija Muller, Marja Raappana, Eija Vola)

  M35  
  1. Team Kuohu (Markku Karppinen, Jouni Peltoniemi, Markku Väyrynen)

  2. IVPP (Ari Katajamäki, Ismo Tolonen, Hannu Vilmunen)

  3. Team Mane (Mauno Karjalainen, Jussi Keränen, Seppo Korhonen)

2006 Miehet A-sarja
  1. Järvinen Jani - Liuska Pekka
  2. Miettinen Heikki - Lehto Markku
  3. Rautio Arto - Vanhatupa Kari
  Miehet B-sarja
  1. Nurro Jari - Stenius Sami
  2. Oikarinen Kari - Oikarinen Ismo
  3. Tuikkala Juha - Rantala Teemu
  Miehet C-sarja
  1. Lindfors Risto - Tihinen Jarkko
  2. Katajamäki Ari - Tolonen Ismo
  3. Kettunen Ilari - Yrjämä Olli
  Naiset  
  1. Aalto Pia - Raitanen Sanna
  2. Kuikka Anna - Karppi Mervi
  3. Rae Riikka - Aitta Kristiina
  Sekasarja  
  1. Ikonen Leena - Pietikäinen Kari
  2. Rae Riikka - Tossavainen Miika
  3. Karppinen Eveliina - Karppinen Petri
  M35  
  1. Team Kuohu (Karppinen Keijo, Väyrynen Markku, Karppinen Markku)
  2. Team Fortuna (Okkonen Jussi, Moilanen Vesa, Tolonen Ismo)
  3. Team Jussi (Keränen Jussi, Häikiö Pekka, Karjalainen Mauno)
  N35  
  1. Lasva (Nassar Kardi, Nassar Jana, Aagver Ande)
  2. VaKa II (Haataja Päivi, Niemi Sanna, Kauppi Anja-Leena)
  3. Ykskaks (Lappalainen Leena, Seppänen Hanna, Klemetti Marjatta)     
2005 Miehet A-sarja
  1. Maijala Lasse - Haataja Arttu
  2. Järvinen Jani - Liuska Pekka
  3. Ronkainen Tommi - Sangi Eero
  Miehet B-sarja
  1. Karppinen Markku - Hyvämäki Jani
  2. Heikkinen Lauri - Maaranen Pasi
  3. Kurttila Sami - Sipola Olli
  Miehet C-sarja
  1. Miettinen Hannes - Pääkkönen Saku
  2. Ylikangas Vellu - Sutinen Mika
  3. Nurro Jari - Stenius Sami
  Naiset B-sarja
  1. Sutinen Riina - Aalto Heli
  2. Ponto Katri - Sipilä Päivi
  3. Lampela Aulikki - Raappana Marja
  Sekasarja  
  1. Räisänen Riikka/Leppänoro Antti
  2. Hallamaa Eveliina/Karppinen Petri
  3. Rae Riikka/Tossavainen Miika
  M35  
  1. Team Kuohu
    (Arto Karppinen, Keijo Karppinen, Markku Väyrynen)
  2. Vellu`s Company
    (Seppo Sorsa, Mika Sutinen, Vellu Ylikangas)
  3. Karjalainen Kulttuuri
    (Mika Leppänen, Jussi Mäkinen, Olli Seppänen)
  N35  
  1. VaKa I
    (Raija Muller, Marja Raappana, Vuokko Valtanen)
  2. VaKa II
    (Anja-Leena Kauppi, Sanna Niemi, Riitta Syrjä)
  3. Mimmit
    (Armi Karioja, Katariina Karioja, Eila Leiviskä)
2004 Miehet A-sarja
  1. Rautio Arto - Jussinniemi Timo
  2. Karppinen Petri - Karppinen Jarno
  3. Tossavainen Miika - Kemppainen Kari
  Miehet B-sarja
  1. Karppinen Keijo - Väyrynen Markku
  2. Nurro Rami - Stenius Sami
  3. Katajamäki Ari - Tolonen Ismo
  Naiset  
  1. Aalto Heli - Pohjankoski Sanna
  2. Kuikka Anna - Karppinen Mervi
  3. Lampela Aulikki - Raappana Marja
  Seka  
  1. Rae Riikka - Tossavainen Miika
  2. Ponto Katri - Nurro Petri
  3. Katajamäki Heli - Katajamäki Ari
2003

Miehet

Challenger

  1. Ronkainen Tommi - Keskitalo Kimmo
  2. Järvinen Jani - Liuska Pekka
  3. Esko Antti - Korhonen Saku
   

B-sarja

  1. Tossavainen Miika - Rusanen Jukka-Pekka
  2. Asukas Janne - Heikkinen Ville
  3. Tuikkala Juha - Rantala Teemu
   

C-sarja

  1. Karppinen Keijo - Väyrynen Markku
  2. Katajamäki Ari - Kunnari Ari
  3. Ylikangas Veli-Matti - Seppänen Esa
 

Naiset

Challenger

  1. Aro Satu - Secka Saina
  2. Sahlberg Anne - Peltola Kirsi
  3. Kinnula Minna - Pirttikoski Maria
   

B-sarja

  1. Peteri-Häyyrynen Merja - Rautio Salme
  2. Karppi Mervi - Kuikka Anna
  3. Hiltunen Katja - Mäkelä Janika
2002

Miehet

Challenger

  1. Maijala Lasse - Säisä Jani
  2. Päiväniemi Mika - Lunderbie Stefan
  3. Kurki Kai - Vähäkuopus Marko
   

B-sarja

  1. Keränen Erkki - Voutilainen Pasi
  2. Kekkonen Kalle - Markku Aho
  3. Tossavainen Jani - Marko Hirvonen
   

C-sarja

  1. Mets - Järveots
  2. Puusepp - Kivi
  3. Partanen Mika - Juuso Janne
 

Naiset

Challenger

  1. Tahvanainen Anna-Stina - Mustajoki Tanja
  2. Rahkola Leena - Fredriksson Martta
  3. Kinnunen Pia - Pitkänen Suvi
   

B-sarja

  1. Minna Kinnula - Maria Pirttikoski
  2. Elisabeth Elfing - Marja-Liisa Kääntä
  3. Tuula Hyttinen - Marja Tolonen
2001

Miehet

Challenger

  1. Arto Rautio - Jorma Kangas
  2. Kimmo Majasalmi - Niko Pakkanen
  3. Kari Lahtela - Petri Nevalainen
   

B-sarja

  1. Petri Palkinen - Tero Kuru
  2. Kalle Kekkonen - Risto Savolainen
  3. Mikko Mikkola - Seppo Rytinki
   

C-sarja

  1. Keijo Karppinen - Markku Väyrynen
  2. Ari Katajamäki - Ari Kunnari
  3. Toni Shnoro - Pauli Kärnä
 

Naiset

Challenger

  1. Hanna Laakso - Vilma Väisänen
  2. Pia Liukkonen - Minna Rouru
  3. Heli Moilanen - Kirsi Rautio
   

B-sarja

  1. Leila Isopoussu - Salme Rautio
  2. Marianne Nauha - Sari Suvanto
  3. Suvi Kärnä - Sanna Kärnä
2000

Miehet

A-sarja

  1. Sami Kurttila - Marko Illikainen
  2. Juha Mäkikokko - Heikki Kiiskinen
  3. Kari Vanhatupa - Heikki Parpala
   

B-sarja

  1. Jukka Parkkinen - Toni Soini
  2. Mikko Mikkola - Petri Kautto
  3. Jani Moilanen - Ville Muranen
   

C-sarja

  1. Pauli Kärnä - Toni Shnoro
  2. Pentti Hannukainen - Juha Tuikka
  3. Ari Katajamäki - Hannu Vilmunen
 

Naiset

A-sarja

  1. Kirsi Rautio - Heli Moilanen
  2. Heli Aalto - Riikka Telin
  3. Satu Kärnä - Suvi Kärnä
   

B-sarja

  1. Merja Virtanen - Sanna Kuukasjärvi
  2. Miia Maaninka - Kirsi Tegelberg
  3. Henna Moilanen - Kirsi Eskola
1999

Miehet

A-sarja

  1. Tomi Järvenpää - Pasi Mäenpää
  2. Jaakko Niemi - Antti Määttä
  3. Sami Kurttila - Timo Tykkyläinen
   

B-sarja

  1. Tomi Järvenpää - Pasi Mäenpää
  2. Petri Kautto - Mikko Mikkola
  3. Hannu Rämäkkö - Jukka Parkkinen
   

C-sarja

  1. Harri Tegelberg - Jari Tegelberg
  2. Mikko Siltakoski - Petri Ylipyky
  3. Pasi Voutilainen - Seppo Sorsa
 

Naiset

A-sarja

  1. Piia Aalto - Heli Moilanen
  2. Katja Hiltunen - Leena Väyrynen
  3. Laura Rissanen - Pieta Mattila
   

B-sarja

  1. Kirsi Tegelberg - Miia Maaninka
  2. Tiina Ukkola - Päivi Haataja
  3. Annamari Tirkkonen - Henna Moilanen
1998

Miehet

A-sarja

  1. Kai Kurki - Marko Vähäkuopus
  2. Jani Hyvämäki - Pasi Mäenpää
  3. Marko Heiska - Heikki Viitala
   

B-sarja

  1. Petri Kautto - Mikko Mikkola
  2. Ari Ollikainen - Risto Törmi
  3. Matti Kuusela - Petri Mäenpää
 

Naiset

 
  1. Leena Väyrynen - Heli Parkkinen
  2. Katja Hiltunen - Paula Näyhä
  3. Heli Moilanen - Kirsi Rautio
1997

Miehet

A-sarja

  1. Ismo Tolonen - Esa Taskinen
  2. Mika Heikkinen - Tommi Heinonen
  3. Jani Hyvämäki - Pasi Mäenpää
   

B-sarja

  1. Pekka Liuska - Jani Järvinen
  2. Mika Pussinen - Jani Tossavainen
  3. Ari Katajamäki - Hannu Vilmunen
 

Naiset

 
  1. Heli Moilanen - Kirsi Rautio
  2. Leena Väyrynen - Katja Hiltunen
  3. Päivi Korpela - Sirpa Heikkinen
1996

Miehet

A-sarja

  1. Petri Karppinen - Kari Kemppainen
  2. Mika Heikkinen - Tommi Heinonen
  3. Pauli Mäenpää - Pasi Mäenpää
   

B-sarja

  1. Jarno Karppinen - Jari Olsbo
  2. Mika Pussinen - Jani Tossavainen
  3. Marko Rahikkala - Terho Väisänen
 

Naiset

 
  1. Kirsi Rautio - Paula Näyhä
  2. Heli Moilanen - Anne Tiihonen
  3. Tuula Leppänen - Marja-Liisa Kumpuvaara
1995

Miehet

A-sarja

  1. Juho Kauppinen - Harri Raitala
  2. Tommi Heinonen - Sami Kouva
  3. Sami Kurttila - Mika Lähteenmäki
   

B-sarja

  1. Jarno Karppinen - Jari Olsbo
  2. Mika Pussinen - Jani Tossavainen
  3. Hannu Multasuo - Jari Multasuo
 

Naiset

 
  1. Katja Hiltunen - Leena Väyrynen
  2. Kati Kanniainen - Pieta Mattila
  3. Iiris Raitala - Maarit Raitala
1994

Miehet

A-sarja

  1. Kari Seppä - Arto Marttila
  2. Mika Heikkinen - Marko Ruonala
  3. Heikki Korhonen - Jari Jokelainen
   

B-sarja

  1. Seppo Latvala - Junnu Stenius
  2. Marko Karjalainen - Marko Rahikkala
  3. Paavo Kaltiainen - Jorma Ruotsalainen
1993

Miehet

A-sarja

  1. Jari Okkonen - Aki Ritola
  2. Marko Heiska - Harri Raitala
  3. Paavo Kaltiainen - Juhani Okkonen
1992

Miehet

A-sarja

  1. Aki Ritola - Jari Okkonen
  2. Paavo Kaltiainen - Jussi Okkonen
  3. Jari Multasuo - Seppo Sorsa
1991

Miehet

A-sarja

  1. Marko Heiska - Jari Okkonen
  2. Mika Karhu - Ossi Luoma
  3. Pekka Hyyryläinen - Aki Ritola
1990

Miehet

A-sarja

  1. Marko Heiska - Jari Okkonen
  2. Tarmo Kokko - Pekka Pirttikoski
  3. Mika Karhu - Ossi Luoma
1989

Miehet

A-sarja

  1. Mika Heikkinen - Mika Leppänen
  2. Jari Multasuo - Seppo Sorsa
  3. Paavo Kaltiainen - Jussi Okkonen

 Â© Jarmo Moilanen / Vaala Beach Volley 2005