ILMOITTAUTUNEET 2018

SM-osakilpailun ottelut: Torneopal

Sekasarja (15/16) YKSI PAIKKA VAPAANA!

  1. Karppinen Eveliina/Karppinen Petri

  2. Sangi Maija/Mäkinen Jussi

  3. Lamberg Susanna/Häkkinen Jussi

  4. Lempiäinen Kati/Pihkakoski Tommi

  5. Heikkinen Katja/Kyllönen Jarkko

  6. Tilus Anniina/Nurro Jari

  7. Sorvari Anna/Lämsä Matti

  8. Vainikainen Minna/Komulainen Kimmo

  9. Paulavirta Annamari/Nurro Petri

  10. Memonen Riia/Heikkinen Juha

  11. Team KAMA: Aitta Kristiina/Marttila Arto

  12. Kylmäluoma Heidi/Kylmäluoma Sami

  13. Valtanen Amanda/Karjalainen Arttu

  14. Jauhiainen Asta/Jauhiainen Sakke

  15. Suutari Anni/Hentilä Karri

 

Miehet B  (17/16)

  1. Mäkinen Jussi/Häkkinen Jussi

  2. Tolonen Matti/Honkanen Esa

  3. Nurro Petri/Nurro Jari

  4. Paukkeri Petteri/Koski Jani

  5. Pihkakoski Tommi/Liuska Pekka

  6. Tolonen Ismo/Niemelä Esko

  7. Lämsä Juho/Lämsä Matti

  8. Katajamäki Toni/Lahti Heikki

  9. Hänninen Nico/Marttila Arto

  10. Kyröläinen Marko/Hoikkala Jari

  11. Sassali Jaakko/Lehtoniemi Heikki

  12. Kantola Juho/Jokitalo Joonatan

  13. Tiermas Pasi/Hänninen Jani

  14. SM-karsinnoista pudonnut pari (SM1)*

  15. SM-karsinnoista pudonnut pari (SM2)*

  16. SM-karsinnoista pudonnut pari (SM3)*

  17. SM-karsinnoista pudonnut pari (SM4)*

*SM-karsinnoista pudonneilla pareilla mahdollisuus jatkaa pelaamista B-sarjassa

Naiset B  (12/12)

  1. Paulavirta Annamari/Toivonen Mira

  2. Heikura Emilia/Kaakinen Lotta

  3. Sangi Maija/Lamberg Susanna

  4. Lempiäinen Kati/Ollila Minna

  5. Kylmäluoma Heidi/Manninen Jutta

  6. Kivilompolo Malla/Häyrynen Eevi

  7. Ristimella Virpi/Julkunen Jaana

  8. Tilus Anniina/Vierelä Maija

  9. Puroila Iina/Littow Mirjami

  10. Sorvari Anna/Soomets Kyllike

  11. Molander Hanna/Söderman Nina

  12. Kivelä Anne/Määttä Roosa

Varalla: Kaakinen Sanna/Koskenkorva Milka

Miehet C (12/12)

  1. Kettunen Ilari/Yrjämä Olli

  2. Leinonen Joona/Väisänen Veli

  3. Kestilä Jari/Salmela Veli

  4. Komulainen Kimmo/Tuikka Juha

  5. Lämsä Olli/Olsbo Antti

  6. Karjalainen Sami/Mustonen Aleksi

  7. Karjalainen Mauno/Tossavainen Jani

  8. Kälkäjä Seppo/Kaijala Tuomas

  9. Taivalkoski Harri/Kylmäluoma Sami

  10. Rajala Mika/Rajala Matti

  11. Hietala Jimi/Rönkä Jouko

  12. Kilpeläinen Matti/Piirainen Jere

Varalla:

  1. Keränen Kari/Keränen Ville

 

 

 

    

 

 

 

 

 © Jarmo Moilanen / Vaala Beach Volley 2005